Yazarlarımız


IMAGE
Ahmet Kocacan
HAYATIN TADI TUZU
Cuma, 29 Ocak 2016
HAYATIN TADI TUZU  Hayat adeta...
IMAGE
GÜRBÜZ SES...
UĞUR’LAR OLSUN
Cuma, 29 Ocak 2016
          UĞUR'lar OLSUN  ...
IMAGE
HÜSEYİN ÖZTÜRK
SANAT, TARİH VE BİLİM
Cuma, 22 Ocak 2016
SANAT, TARİH VE BİLİM      ...
IMAGE
İbrahim Irmak
İSTANBUL BÜYÜRKEN SİNOP'TA OLANLAR
Salı, 10 Şubat 2015
İSTANBUL BÜYÜRKEN SİNOP'TA...
IMAGE
Muhsin Erdem
METE HAN’DAN ABDÜLHAMİD’E
Salı, 20 Ekim 2015
Sahip oldukları toprak...
IMAGE
Mustafa Eker
ÜLKE TOZ PEMBE VE BİR FIKRA!
Cuma, 29 Ocak 2016
ÜLKE TOZ PEMBE VE BİR FIKRA!  ...
IMAGE
ÖZKAN AKAR
DERDİNİZİN YOLU DERMANA ÇIKAR
Pazartesi, 23 Mart 2015
DERDİNİZİN YOLU DERMANA ÇIKAR...

Kimler Çevrimiçi

83 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Ziyaretçi Sayacı

Bugün1932
Dün3235
Bu Hafta8552
Bu Ay32390
Toplam5331723

Reklam Köşesi

 

 

 

 

Makaleler

DURAĞAN'DA AKP YÖNETİCİLERİ BU DURUMU GÖRMEZDEN GELMEKTEDİR

AKP Yöneticileri bu durumu görmezden gelmektedir 

DİR CHP Durağan ilçe başkanı M. Ali Koç AKP hükümetine veryansın etti.

Koç, sağlıkta dönüşüm adı altında gerçekleştirildiği belirtilen hizmetlerin hayal ürünü olduğunu vurgulayarak; “AKP Durağan ilçe yöneticileri ve milletvekili Mehmet Ersoy vatandaşla her konuştuklarında sağlıktaki dönüşümden, hizmetin çağ atladığından bahsederek oy istemektedir. Durağan Devlet Hastanesinde uzun zamandır vatandaşlara hizmet edecek, branşında uzman doktor bulmak mümkün değil. Sağlığın paralı hale dönüştürüldüğü, özelleştirmenin önünün açıldığı bir dönemde vatandaşa bir de ilaçlarını almak için gereken rapor alımlarında başka ilçelere gitmek zorunda kalması içler acısı bir durumdur. Durağan’da vatandaşın en çok gereksinim duyduğu kadın doğum, dahiliye vb. doktorların uzun zamandır olmaması ne zamandır sağlıkta kalite olarak görülmektedir? Sayın başbakan ve AKP milletvekilleri her söyleminde ailelere 3-5 çocuk yapın diyor. Hastanelerinde Kadın doğum uzmanı olmayan bir ülkede sağlıklı bir doğumu kim gerçekleştirecek? Sayın başbakan önce buna cevap versin. Maalesef ülkemizi hastanesinde doktoru olmayan ama nasihati bol bir hükümet yönetiyor” dedi.

Ya temeli atın, gerçekleri halka açıklayın...


Koç, Durağan AKP yöneticilerini yerel seçimlerin yaklaştığı vaatlerini yerine getirin diyerek; “Yıllarca hastane yapıyoruz. Yaptık yapacağız ihaleye çıktı, çıkıyor masalı ile milleti uyutunuz. Ya şu temeli atın ya da gerçekleri halka açıklayın. Bu hastaneye ne zaman başlanacak? Yoksa yine ileri bir tarihe erteleyerek yine millete yalan söylemeye devam mı edeceksiniz. Yoksa Durağan’ı da kamuoyunun gündeminde sürekli yapılacağı iddia edilen Boyabat Bölge hastanesine entegremi edeceksiniz?” diye sordu.

Durağan’ın artık söz ve vaatleri bekleyecek ne zamanı, ne de vakti vardır


AKP’ye her seçim döneminde büyük bir destek sunan Durağan halkının komşu ve diğer ilçelere yapılan hizmetlere bakarak adeta cezalı duruma getirildiğini ifade eden Koç; “Durağan kan kaybederken AKP yöneticileri halen vaatlerle bu durumu görmezden gelmekte insanlarımızın dini duygularını istismar etmeye devam etmektedir. Durağan halkı son iki yıldır özellikle DOĞUŞ inşaatın barajı bitirmesi ile birlikte büyük bir göç furyası ile karşı karşıya kalmıştır. Durağan’ın artık söz ve vaatleri bekleyecek ne zamanı, ne de vakti vardır” dedi.
Koç, 30 mart yerel seçimlerinde halkın yaşadıklarını iyi değerlendireceğini ve hizmet yalanı ile kendisini oy deposu haline getiren AKP iktidarına büyük bir ders vereceğini söyledi.

Kaynak:Durakhan.net

Yorumlar   

 
0 #18 Hasan altay tuna 18-12-2013 22:06
Kesinlikle dogruuuuu..
Alıntı
 
 
0 #17 sönmez 18-12-2013 20:33
sizin siyasetiniz boş boyabat aldı başını gidiyor duragan sa geri kalıyor sizin konuştuklarınz koltuha oturunca unutuluyor
Alıntı
 
 
0 #16 yazık 18-12-2013 19:52
boyabat cezaevide kapanacak onlar kimi suclayacak :)))
Alıntı
 
 
0 #15 SÖNMEZ 18-12-2013 17:37
DOSLARIM ARTIK DURAGANDA HANGİ PARTİ OLURSA OLSUN BELEDİYE BAŞKANI VEYA İKDİDAR OLSUN DURAGANA HİÇ BİR ÇALIŞMA OLMAZ BUNA EMİN OLUN ÇÜNKİ ÖNCE DURAGANIN ÖNDE GELEN İŞ ADAMLARININ YATIRIMI OLMASI LAZIM ONDAN SONRA HANGİ PARTİ İKTİDAR OLURSA OLSUN GEREGİNİ YAPAR GERÇEKLER ACIDIR BİZ DURAGANLI OLARAK ELİMİZDEKİNE SAYİP ÇIKAMADIK Kİ ? ( ASKERLİK ŞB BANKALAR ADLİYE ) YANİ HASTANE HAYAL GERÇİ HAYAL LE YAŞAMAK GÜZEL SAYGILAR
Alıntı
 
 
0 #14 cozum kolay 18-12-2013 13:10
hastanede kadındogum ve dahılıye doktoru olmadıgı kesin bu bugunku meselede degil dahiliye doktoru evlenince kadro dolu poliklinik BOŞ duruyor kadro başka yere kaydırılıp burası boşaltılsa dahiliye uzmanı gorevlendırılır dı.ayrıca genel cerrahi uzmanı haftada 2 gun poliklinik yapıyor poliklinik gun sayısı en az 3 gun olması saglanabılır.am eliyat olacak hasta azaldı zaten poliklinige daha fazla zaman ayrılmalı.saygı lar
Alıntı
 
 
0 #13 COŞKUN AĞASAR 18-12-2013 11:52
Ey gidi şaban kardeşim ,çocuğum olacak diye çorakyüzü'nden aradın beni yarım metre kar var köyde demiştin.Hepsi hallolurda ,bu karda kışta hastanede kadındoğumcuda yokmuş sana kimseler sorarmı acaba boyabat'a gitmeye cebinde harçlığın varmı diye...öpüyurum gözlerinden şaban'ım.Sesi duyulmayan tüm şabanlara selam olsun.
Alıntı
 
 
0 #12 alsanayorum 18-12-2013 07:08
bizim ak parti ilçe başkanı hasta olmuş hemen fotosunu çektirmiş altınada durağanda soğuklar arttı gribal enfeksiyon arttı başkan hasta oldu oldu yazmış.sen kendi kendine başkan deme millet başkan desin sana.adam sağda solda yeni ergenler gibi kendi fotosunu çekip paylaşmaktan siyasetle ilgilenmiyorki. zaten haftanın bir günü durağanda onuda bulursan.banane senin hastalıgından ve hastanede serumlu fotografından.s en hastane yapımını takip ette bitince başkan olarak kalırsan eğer onun önünde fotograf çektirirsin.
Alıntı
 
 
0 #11 Ahmet 17-12-2013 21:23
Evet Durağanlı uyumakla meşgul, AKP ilçe başkanıda sosyal medyada facebookta ve twitterda 24 saat hayatından kesitler paylaşmakla meşgul.
Alıntı
 
 
0 #10 aaahhh ah 17-12-2013 21:22
kıymetini bilemedik yılmaz şahin görevi bıraktıgında hastanede 6 tane uzman doktor vardı.facebookt an siyaset yapmıyordu ama hastanede uzmanımız vardı en azından hayatın gerçekleri
Alıntı
 
 
0 #9 ali sunal 17-12-2013 20:31
şuandan itibaren durağanlılara tek bir fikir verebilirim. seçimleri boykot edeceğinizi ilan edin.. ya durağana hizmet gelir ya da yeter artık denerek, ya hizmet ya da oy kullanmıyoruz densin.. işe yarayacaktır..
Alıntı
 

Yorum ekle

Duragan57.com internet sitesi yazılan yorumların içeriğini benimsemeyip yorumların hukuki sorumluluğu yazan kişiye aittir, yazılan yorumlardan www.duragan57.com ve
yöneticileri sorumlu tutulamaz. www.duragan57.com yöneticileri gerektiğinde
yorum yazarlarının IP numaralarını ve kişisel bilgilerini yetkili makamlara verebilir.
Siteye yorum yazan ziyaretçiler bu kuralları kabul etmiş sayılırlar.


Güvenlik kodu
Yenile